Με την πλάτη στον τοίχο ο ΠΑΟΚ

2015-10-23 00:41

Ο Π.Α.Ο.Κ πίεσε αλλά δεν μπόρεσε να πάρει το πολυπόθητο  αποτέλεσμα που ήθελε και αρκέστηκε στην λευκή ισοπαλία 0-0.

Ο Π.Α.Ο.Κ στο πρώτο μέρος δεν έκανε κάποια αξιόλογη ευκαιρία όπως και η Κρασνονταρ. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Π.Α.Ο.Κ πήρε την πρωτοβουλία μέσα στο γήπεδο και πίεσε πολύ τον αντίπαλο έχασε κάποιες καλές φάσεις,δεν έλειψαν και οι κίτρινες κάρτες όπου ο Ντα Σίλβα πήρε δεύτερη κίτρινα κάρτα στο 88 λεπτό όπου και  δευτερη κίτρινη κάρτα πήρε και ο ποδοσφαιριστής της Κρασνονταρ, Ντρέντζκικ.

Αυτή τη στιγμή στην βαθμολογία του ομίλου έχει 7 πόντους η Ντόρτμουντ 4 πόντους η Κρασνονταρ 3 πόντους ο Π.Α.Ο.Κ και 1 πόντο η Γκαμπάλα η συνέχεια θα είναι δύσκολη για τον Π.Α.Ο.Κ στον επόμενο αγώνα που θα παίξει θα χειάζεται μόνο νίκη για να ελπίζει στην επόμενη φάση.